HV732BTTD755G
MFR.Part #
HV732BTTD755G
JLCPCB Part #
C4211668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS