HV732BTTD7323D
MFR.Part #
HV732BTTD7323D
JLCPCB Part #
C4171336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS