HV732BTTD7153F
MFR.Part #
HV732BTTD7153F
JLCPCB Part #
C4213089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS