HV732BTTD6194F
MFR.Part #
HV732BTTD6194F
JLCPCB Part #
C3912726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS