HV732BTTD5364F
MFR.Part #
HV732BTTD5364F
JLCPCB Part #
C4202987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS