HV732BTTD514J
MFR.Part #
HV732BTTD514J
JLCPCB Part #
C3993645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS