HV732BTTD514G
MFR.Part #
HV732BTTD514G
JLCPCB Part #
C4260608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS