HV732BTTD5113F
MFR.Part #
HV732BTTD5113F
JLCPCB Part #
C4265149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS