HV732BTTD5113D
MFR.Part #
HV732BTTD5113D
JLCPCB Part #
C4335406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS