HV732BTTD4753F
MFR.Part #
HV732BTTD4753F
JLCPCB Part #
C4121673
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS