HV732BTTD474J
MFR.Part #
HV732BTTD474J
JLCPCB Part #
C4221444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS