HV732BTTD436J
MFR.Part #
HV732BTTD436J
JLCPCB Part #
C3922869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS