HV732BTTD4123F
MFR.Part #
HV732BTTD4123F
JLCPCB Part #
C3933318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS