HV732BTTD3833F
MFR.Part #
HV732BTTD3833F
JLCPCB Part #
C4205979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS