HV732BTTD366J
MFR.Part #
HV732BTTD366J
JLCPCB Part #
C3916125
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS