HV732BTTD365J
MFR.Part #
HV732BTTD365J
JLCPCB Part #
C4319273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS