HV732BTTD364G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD364G
JLCPCB Part #
C4084633
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS