HV732BTTD3404F
MFR.Part #
HV732BTTD3404F
JLCPCB Part #
C4121762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS