HV732BTTD3403D
MFR.Part #
HV732BTTD3403D
JLCPCB Part #
C4303000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS