HV732BTTD3323F
MFR.Part #
HV732BTTD3323F
JLCPCB Part #
C4029334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS