HV732BTTD3303D
MFR.Part #
HV732BTTD3303D
JLCPCB Part #
C4164243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS