HV732BTTD3164F
MFR.Part #
HV732BTTD3164F
JLCPCB Part #
C3964978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS