HV732BTTD3094F
MFR.Part #
HV732BTTD3094F
JLCPCB Part #
C4295573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS