HV732BTTD306J
MFR.Part #
HV732BTTD306J
JLCPCB Part #
C4039735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS