HV732BTTD2943F
MFR.Part #
HV732BTTD2943F
JLCPCB Part #
C3924656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS