HV732BTTD274G
MFR.Part #
HV732BTTD274G
JLCPCB Part #
C4182824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS