HV732BTTD2703D
MFR.Part #
HV732BTTD2703D
JLCPCB Part #
C4274139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS