HV732BTTD2613F
MFR.Part #
HV732BTTD2613F
JLCPCB Part #
C4088871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS