HV732BTTD2613D
MFR.Part #
HV732BTTD2613D
JLCPCB Part #
C4279089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS