HV732BTTD245G
MFR.Part #
HV732BTTD245G
JLCPCB Part #
C3918148
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS