HV732BTTD2263F
MFR.Part #
HV732BTTD2263F
JLCPCB Part #
C4249975
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS