HV732BTTD205G
MFR.Part #
HV732BTTD205G
JLCPCB Part #
C4139078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS