HV732BTTD1963F
MFR.Part #
HV732BTTD1963F
JLCPCB Part #
C4249936
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS