HV732BTTD184J
MFR.Part #
HV732BTTD184J
JLCPCB Part #
C4196388
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS