HV732BTTD1743F
MFR.Part #
HV732BTTD1743F
JLCPCB Part #
C3959243
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS