HV732BTTD165G
MFR.Part #
HV732BTTD165G
JLCPCB Part #
C6576478
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS