HV732BTTD1654F
MFR.Part #
HV732BTTD1654F
JLCPCB Part #
C3981062
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS