HV732BTTD154J
MFR.Part #
HV732BTTD154J
JLCPCB Part #
C3960112
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS