HV732BTTD154G
MFR.Part #
HV732BTTD154G
JLCPCB Part #
C3968702
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS