HV732BTTD1474F
MFR.Part #
HV732BTTD1474F
JLCPCB Part #
C3968495
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS