HV732BTTD1273F
MFR.Part #
HV732BTTD1273F
JLCPCB Part #
C7287260
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS