HV732BTTD1203D
MFR.Part #
HV732BTTD1203D
JLCPCB Part #
C4114662
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS