HV732BTTD1153D
MFR.Part #
HV732BTTD1153D
JLCPCB Part #
C4063632
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS