HV732BTTD114G
MFR.Part #
HV732BTTD114G
JLCPCB Part #
C4103331
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS