HV732BRTTD9313D
MFR.Part #
HV732BRTTD9313D
JLCPCB Part #
C5765587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS