HV732BRTTD914G
MFR.Part #
HV732BRTTD914G
JLCPCB Part #
C6273872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS