HV732BRTTD9103D
MFR.Part #
HV732BRTTD9103D
JLCPCB Part #
C6060561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS