HV732BRTTD9093D
MFR.Part #
HV732BRTTD9093D
JLCPCB Part #
C6637952
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS