HV732BRTTD8254F
MFR.Part #
HV732BRTTD8254F
JLCPCB Part #
C5655043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS