HV732BRTTD8253F
MFR.Part #
HV732BRTTD8253F
JLCPCB Part #
C6273870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS